Farní sbor ČCE v Merklíně u Přeštic

"Jeden jest Mistr váš, Kristus, vy pak všichni bratři jste." Mat. 23,8

Prohlížet příspěvky publikované v Leden, 2018

14.1. – 2. neděle po Zjevení Páně – ses.f. Marie Reyter
21.1. – 3. neděle po Zjevení Páně – br.f. František Pavlis – s vysluhováním sv. Večeře Páně
28.1. – neděle Septuagesimae – br.f. František Pavlis
Začátek vždy v 9:00 hod. Po bohoslužbách zveme k popovídání u kávy a čaje. Těšíme se na vás!

Od pátku 12.1. až do Velikonoc budou páteční biblické hodiny začínat už v 17:00!!!
Br.f. František Pavlis s námi bude postupně probírat Janovo evangelium.
Těšíme se na vás!

Omlouváme se všem, kdo čekají na „rozpis“ bohoslužeb v prvním měsíci roku 2018. Zatím je jasné pouze to, že první lednovou neděli, t.j. 7.1. bude sloužit ses.f. Marie Reyter, a to včetně vysluhování sv. Večeře Páně. Začínáme tradičně v 9:00 a všichni jste srdečně zváni! :-)
O obsazení dalších nedělí bude rozhodnuto na jednání staršovstva, které se koná na přání našeho nového (na 1/3 úvazku) faráře br. Františka Pavlise vyjímečně až druhou středu v měsíci, t.j. 10. ledna. O novinkách ve sborových setkáních budeme aktuálně informovat.
Přejeme vám všem požehnaný a Božím pokojem naplněný rok 2018!!!

Powered by WordPress Web Design by SRS Solutions © 2024 Farní sbor ČCE v Merklíně u Přeštic Design by SRS Solutions