Dne 26.7.2009 od 16:00 se uskuteční setkání s ALANEM VINCENTEM (USA /UK), který bude kázat a vyučovat na téma : „Mějte víru Boží“

KDE :  ve velkém sále ZUŠ J.Kličky, Plánická ul., Klatovy (naproti kostelu sv. Vavřince)

ALAN VINCENT káže a vyučuje už 45 let v církvích a křesťanských hnutích po celém světě. Původně se zabýval vědeckým výzkumem ve firmě Kodak a byl ateistou až do roku 1958, kdy se svou manželkou Eileen uvěřil v Ježíše Krista. Pět let poté odešli na misii do Indie. Skrze jejich působení došlo roku 1972 v indické Bombaji k duchovnímu průlomu a během čtyř let tam uvěřilo v Ježíše Krista přibližně 100 000 lidí. V Indii strávili celkem 13 let. Po návratu Alan založil a vedl křesťanské společenství v Hertfordshiru v Anglii. Od roku 1991 žije v San Antoniu, USA. V současnosti  vyučuje a předává své zkušenosti a zjevení podložené desetiletími služby Bohu. Alan Vincent se též často modlí za uzdravení nemocných a byl svědkem řady zázraků, která Bůh během jeho služby vykonal.

Očekáváme, že během večera se Alan bude modlit za uzdravení nemocných, kteří přijdou na toto shromáždění.
Tato akce je otevřená pro veřejnost.
Zveme Vás. Sbor Křesťanské společenství Klatovy