Farní sbor ČCE v Merklíně u Přeštic

"Jeden jest Mistr váš, Kristus, vy pak všichni bratři jste." Mat. 23,8

Prohlížet příspěvky publikované v Říjen, 2017

Slavnostní bohoslužba k výročí 500 let reformace – slovem a vysluhováním sv. Večeře Páně bude sloužit br.f. Jaroslav Vokoun, reformační písně na varhany doprovodí br. Martin Reyter
Po skončení bohoslužby se přesuneme do malé modlitebny, kde od cca 10:00 navážeme besedou s tématem „Otazníky nad Lutherem“. Na naše (a vaše) dotazy bude odpovídat br. Jaroslav Vokoun, tentokráte jako profesor Teologické fakulty Jihočeské university v Českých Budějovicích a jeden z předních českých znalců problematiky reformace a díla Martina Luthera.
Těšíme se na každého z vás!!!
P.S. Káva, čaj a něco malého k tomu na vás samozřejmě čekají i během besedy :-)

Od tohoto pátku (tj. od 20. října) se opět začne scházet skupinka (nejen) našich dětí. Začátek jsme oproti minulosti posunuli na 15:00 hod!!!
Na prvním setkání se budeme seznamovat a společně hledat to, co by nás dohromady mohlo bavit. Určitě však budeme zpívat chvály a modlit se za to, aby nás (vždy) příště přišlo víc :-)

Powered by WordPress Web Design by SRS Solutions © 2024 Farní sbor ČCE v Merklíně u Přeštic Design by SRS Solutions