ALAN VINCENT (USA/UK), kazatel a misionář, opět přijede do Klatov na jedno z mála vyjmečných shromáždění v ČR.

Alan Vincent ALAN VINCENT (USA/UK) káže a vyučuje už 45 let v církvích a křesťanských hnutích po celém světě. Původně se zabýval vědeckým výzkumem ve firmě Kodak a byl ateistou až do roku 1958, kdy se svou manželkou Eileen uvěřil v Ježíše Krista. Pět let poté odešli na misii do Indie. Skrze jejich působení došlo roku 1972 v indické Bombaji k duchovnímu průlomu a během čtyř let tam uvěřilo v Ježíše Krista přibližně 100 000 lidí.

V Indii strávili celkem 13 let. Po návratu Alan založil a vedl křesťanské společenství v Hertfordshiru v Anglii. Od roku 1991 žije v San Antoniu, USA. V současnosti  vyučuje a předává své zkušenosti a zjevení podložené desetiletími služby Bohu. Alan Vincent se též často modlí za uzdravení nemocných a byl svědkem řady zázraků, které Bůh během jeho služby vykonal.

Součástí setkání v Klatovech budou modlitby za uzdravení nemocných, kteří budou přítomni v sále.

Setkání se koná v Klatovech v neděli 25.7. od 16:00 v sále ZŠ Plánická ul. (naproti kostelu. sv. Vavřince) a je otevřené pro veřejnost, zveme vás !

Křesťanské společenství Klatovy
Vídeňská 1, 339 01 Klatovy 1