Farní sbor ČCE v Merklíně u Přeštic

"Jeden jest Mistr váš, Kristus, vy pak všichni bratři jste." Mat. 23,8

Prohlížet příspěvky publikované Duben 21, 2010

Tradiční setkání křesťanů (a jimi pozvaných známých) se koná na tradičním místě (sál ZUŠ na Plánické ulici v Klatovech) a v tradičním čase (od 16,00). Hostem, který poslouží také kázáním,  bude předseda Rady Církve bratrské (v naší církvi by to byl synodní senior) br. Daniel Fajfr.

Biblická hodina tento pátek bude zaměřena na blížší poznání Evangelické církve augsburkého vyznání (ECAV) – t.j. věci týkající se liturgie, svátostí apod. Hostem by měl být farář sboru ECAV v Plzni bratr Mgr. Ján Šípka. Biblická hodina začíná v „obvyklém letním čase“, tj. v 19,00 hod.

Tato biblická je určitým předznamenáním příštího víkendu (30.4.-2.5.), kdy očekáváme návštěvu ses. farářky Dariny Hybské ze sboru ECAV v Hontianských Moravcích (SR), která se uchází o místo kazatelky v našem sboru. Dá-li Pán, přijede i s rodinou a poslouží nám vedením páteční biblické hodiny i nedělních bohoslužeb. Mezi tím bude jistě prostor pro další sdílení, společné i osobní.

Powered by WordPress Web Design by SRS Solutions © 2026 Farní sbor ČCE v Merklíně u Přeštic Design by SRS Solutions